PIERWSZE PRZYMIARKI

222Na otwartym treningu w Hali Wałbrzyskich Mistrzów pojawiło się 13 zawodniczek w tym 5 nowych zamierzających zasilić w nadchodzącym sezonie  drużynę spod Chełmca. Zagrał także asystent Fabian Kurzawiński , dzięki temu obie szóstki były kompletne (dodatkowo libero). Trener Jacek Kurzawiński zarządził grę „szóstkami” , rozegrano trzy sety w każdej partii grano  do 15 zdobytych punktów. (więcej…)

DOKUMENTY DLA OBOZOWICZEK

sedziszowKoniec sezonu, koniec roku szkolnego a więc już niedługo upragnione wakacje. Dla uczestniczek obozu siatkarskiego, organizowanego przez nasz klub, mamy przygotowane karty kwalifikacyjne oraz regulamin wyjazdu. Więcej informacji poniżej. (więcej…)

NASZE JUNIORKI ZE SREBREM

11Kwartet na medal! W dzisiejszym dniu w finale dolnośląskiej licealiady w siatkówce plażowej, który odbywał się w Strzelinie, nasze zawodniczki (Paulina Groń, Izabela Groń, Ewelina Krajewska) oraz trener Jacek Heiler przywożą do Wałbrzycha srebrne medale. Ogromny sukces Zespołu Szkół nr 4, z którym współpracujemy, bowiem od wielu lat w ścisłym finale wojewódzkim nasze miasto w żeńskiej siatkówce nie miało reprezentacji. Gratulujemy ! (więcej…)

UROCZYSTE PODSUMOWANIE

_DSC0117Miniona niedziela to podsumowanie zakończonych już rozgrywek – tradycją stało się już rozgrywanie spotkań pomiędzy wszystkimi drużynami młodzieżowymi, trenującymi na co dzień w naszym klubie, a ponadto do tego grona dołączył zespół Rodziców oraz Trenerów. Podczas „Dnia siatkówki z Chełmcem” dzięki zaangażowaniu rodziców oraz nowego Zarządu klubu (o tym szerzej napiszemy już wkrótce) na wszystkich obecnych czekały słodkości oraz drobny poczęstunek. W całym turnieju w sumie wystartowało 7 drużyn, punktacja nie była najistotniejsza, za podsumowanie musi wystarczyć fakt, że zespół Trenerów nie dał szans żadnej drużynie. (więcej…)

DZIEŃ OTWARTY z SIATKÓWKA – PODSUMOWANIE SEZONU

wspolne3Sezon 2016/17 powoli dobiega końca. Przed naszymi zawodniczkami długo wyczekiwane wakacje (w większości przypadków obędzie się bez „kampanii sierpniowej”)  ale ostatnim akcentem będą wspólne zajęcia wszystkich grup młodzieżowych z krótkim podsumowaniem minionych rozgrywek. Start od godziny 14:30 w najbliższą niedzielę 11 czerwca w Hali Wałbrzyskich Mistrzów  – do zobaczenia !