DRUGA KOLEJKA – GŁOGÓW

W drugiej kolejce III ligi kobiet podopieczne Jacka Kurzawińskiego podejmą na własnym parkiecie ekipę debiutującą w seniorskiej siatkówce – zespół UMKS Volley Głogów. Drużyna, która od kilku lat postawiła na szkolenie dziewcząt (w Głogowie działa od 3 lat Siatkarski Ośrodek Szkolny) w pierwszej kolejce gładko uległa MGLKS Sobieski Oława 0:3 (15:25, 15:25, 20:25) zatem w szranki staną ekipy, które nie zdobyły jeszcze punktów.

Pierwszy kontakt z głogowską siatkówką nasza drużyna zaliczyła w ubiegłorocznych rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Juniorek. Wtedy dwukrotnie okazały się wałbrzyszanki, triumfując w obu spotkaniach gładko 3:0. Nasze seniorki, nieco podrażnione porażką na inaugurację, z pewnością będą chciały zrehabilitować się wałbrzyskiej publiczności za wpadkę w I kolejce (przegrana z MUKS Ziemia Milicka Milicz 1:3).

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów przy ul. Wysockiego 11a. Dla przybyłych kibiców, oprócz siatkarskich emocji, przewidziane atrakcyjne upominki ! Serdecznie zapraszamy.