WYJAZD DO WROCŁAWIA i OSTATNI MECZ JUNIOREK

Najbliższy weekend to zmagania naszych seniorek i juniorek. Podopieczne Jacka Kurzawińskiego na wyjeździe walczyć będą z AZS AWF Piko-Sport Wrocław (III liga) oraz przed własną publicznością w Hali Wałbrzyskich Mistrzów podejmą w ostatnim meczu ligi juniorek KKS Ren-But Złotoryja. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 w sobotę 16 grudnia w hali AZS AWF Bud. P-5 ul. Mickiewicza 48 we Wrocławiu.

Jedziemy podbudowani zwycięstwem z Jelenią Górą z bojowym nastawieniem. Spodziewamy się determinacji wrocławianek w walce o każdy punkt niezależnie od wyniku. Wygrana pozwoli nam wskoczyć na 3 miejsce w tabeli. Zawodniczki dobrze przepracowały cały cykl treningowy, skupiliśmy się podczas zajęć nad korektą własnych błędów, które pojawiają się w grze a nie powinny mieć miejsca. Spodziewam się, że dziewczyny zostawią przysłowiowe serce na boisku w sobotę podobnie jak na kibiców, którzy tradycyjnie jadą aby nas wspierać w ostatnim meczu w 2017 roku w III lidze.  – Jacek Kurzawiński

 

Ostatni mecz naszych juniorek, z rozgrywkami żegnać się będą meczem przed własną publicznością a przeciwnikiem będzie KKS Ren But Złotoryja. W I rundzie na wyjeździe nasze juniorki wygrały 3:1, oprócz wspomnianych 3 punktów ze Złotoryją wywalczyliśmy 1 punkt po przegranej 2:3 z UKS Lubań (pierwszy pogromca Impelu Wrocław w sezonie 2017/18). Początek spotkania w niedzielę 17 grudnia o godzinie 12:00 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów przy ul. Wysockiego 11a. Zapraszamy !