MAMY 1/4 FINAŁU

Siatkarki Chełmca Wodociągów w pięknym stylu zakończyły rywalizację w Piko Sport Dolnośląsko-Lubuskiej III Lidze Kobiet. W ostatniej kolejce wałbrzyszanki rozbiły Trzynastkę Zielona Góra 3:0 w setach do 15, 9 oraz 8. Teraz krótka przerwa, a następnie początek walki o awans do II ligi.

Po jednostronnym widowisku podopieczne Marka Olczyka rozbiły rywalki z Zielonej Góry 3:0. Tym samym nasze seniorki z kompletem zwycięstw zakończyły rozgrywki rundy zasadniczej. W najbliższym czasie wałbrzyszanki czeka 2-tygodniowa przerwa, a po niej bezpośrednia walka o awans do II ligi. Na początek turniej ćwierćfinałowy, z którego prawo do gry w fazie półfinałowej uzyskają dwie najlepsze drużyny – odbędzie się on w dniach 5-7 kwietnia 2019 a gospodarzem tego turniej będzie zespół JKS SMS Jastrzębie (mistrz woj. śląskiego), pewny jest również udział drużyny UKS Ares Nowa Sól (wicemistrz woj. lubuskiego).
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – UKS Trzynastka Zielona Góra 3:0 (25:15, 25:9, 25:8)
Chełmiec Wodociągi: Judyta Rzeczycka, Julia Rzeczycka, Druciak, Małodobra, Gezella, Sobolewska, E. Pawelska (libero) oraz P. Pawelska, Nowak, I. Groń, P. Groń, Biarda, Mieczkowska, Dabic (libero). Trener: Marek Olczyk