Zwycięstwo Kadetek

MKS CHEŁMIEC WODOCIĄGI WAŁBRZYCH – KS OLIMPIA JAWOR 3-1 (25-19, 25-21, 14-25, 25-23)

W dniu 21.09.2019 roku , swoje zmagania jako pierwsza kategoria rozpoczęła drużyna Kadetek pod batutą trenera Grzegorza Będzińskiego.

Dwa pierwsze wygrane sety do -19, -21, dawały nadzieje na szybką wygraną w debiucie trenera Będzińskiego, nic bardziej mylnego zawodniczki Olimpii w trzecim secie podjęły rękawice wygrywając trzeciego seta do 14-.

Czwarty, jak się się okazało ostatni set, wałbrzyszanki w  emocjonującej końcówce wygrały do -23.

W tabeli MKS CHEŁMIEC WODOCIĄGI WAŁBRZYCH po 1 kolejce zajmuje 1 miejsce w grupie A