Zwycięstwo Juniorek

Dolnośląska Liga Juniorek -Mecz 2 kolejki

MKS CHEŁMIEC WODOCIĄGI WAŁBRZYCH 🆚 AZS AWF SMS WROCŁAW 3-2 (22-25, 20-25, 25-23, 25-22, 15-13)💪🏐

Dziś byliśmy świadkami bardzo emocjonującego pojedynku pomiędzy gospodyniami oraz uczestniczkami zeszłorocznych ćwierćfinałów MP juniorek. Po pierwszej turze spotkań zespoły do rywalizacji przystępowały w odmiennych nastrojach. AZS wygrał z Polonią Świdnica 3-1 , my zanotowalismy porażkę z Lubaniem 0-3

W dwóch pierwszych setach górą były zawodniczki z Wrocławia, dowodzone przez trenera Damiana Pawlika. Gra naszego zespołu falowała. Trener Grzegorz Będziński rotował składem.

Kibice w 3 partii byli świadkami dreszczowca w wykonaniu #wodogrzmotów  , gdzie większość seta gospodynie goniły wynik. Zespół zaczął funkcjonować na przyzwoitym poziomie. Do duetu Oliwia Łuszyńska – Natalia Sławińska, dostosowana się Nasza Libero Alina Cieśla, zagrywką punktowala w ważnym momencie Emilia Suchomska , a blokiem bardzo aktywnie grały siostry Rzeczyckie.

Trzeci i czwarty set padł łupem zawodniczek MKS.

Tie break rozpoczął się od prowadzenia AZSu 5:0, po wykorzystaniu przerwy przez Trenera Będzińskiego gra zespołu poprawiła się. Przyjęcia Aliny Cieśli , rozegranie Oliwii Łuszyńskiej najczęściej do Natalii Sławińskiej (ach te ataki z drugiej lini🥰🥰) doprowadziły do wygrania meczu z AZSem.