Niedosyt, choć ten sezon to niewątpliwie sukces!

W trzecim meczu turnieju półfinałowego o awans do I Ligi Siatkówki Kobiet nasz zespół pewnie pokonał drużynę Gedania Gdańsk 3:0 (17:25 21:25 15:25).

Mimo 2 wygranych meczów w całym turnieju, ostatecznie zajmujemy 3 miejsce. Do awansu do finałowego etapu rozgrywek zabrakło wygrane 1 seta. Cel na ten sezon został jednak osiągnięty, nasze #Seniorki drugi rok z rzędu dzielnie walczyły o awans do I Ligi Siatkówki Kobiet i tym samym powtórzyły ubiegłoroczny wyczyn.

Ten wynik jest dla naszego klubu ogromnym sukcesem!

„Zagraliśmy świetny mecz, z którego możemy być bardzo zadowoleni. Niestety do awansu zabrakło nam jednego seta. Było to jednak świetne doświadczenie. Zrobiliśmy kolejny krok do przodu. W grze naszego zespołu widać było, że w stosunku do poprzedniego sezonu, nasz poziom sportowy wyraźnie się podniósł.” – powiedział trener zespołu Marek Olczyk.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Silesia Volley Mysłowice
  2. LTS Legionovia Legionowo
  3. MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
  4. Gedania Gdańsk

Skład zespołu w sezonie 2021/2022:

Nicole Jochym, Natalia Gezella, Otylia Gawlik, Aleksandra Druciak, Julia Rzeczycka, Judyta Rzeczycka, Paulina Ponikiewska, Agnieszka Pietraszewska, Daria Khomich, Karolina Olczyk, Aleksandra Małodobra, Agata Olejniczak, Patrycja Telega, Pamela Łuszczyńska, Aleksandra Chmara

  • Trener: Marek Olczyk
  • Trener asystent: Kacper Jesiołowski
  • Trener przygotowania fizycznego: Michał Ławrynowicz
  • Statystyk: Nikolas Przybylski
  • Trener wspomagający: Grzegorz Będziński