TURNIEJ JUBILEUSZOWY Z OKAZJI 15-LECIA KLUBU!

Rok 2022 jest dla nas szczególny, bowiem świętujemy wyjątkowy dla naszego klubu jubileusz 15-lecia! 

Wiosną 2007 roku grono miłośników siatkówki żeńskiej w Wałbrzychu zainicjowało treningi 30-osobowej grupy młodych siatkarek, a 3 października 2007 oficjalnie zarejestrowano nasz klub. W ciągu 15 lat MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych zjednoczył setki siatkarek na szczeblu Seniorek, Juniorek, Kadetek i Młodziczek. Rozegraliśmy liczne mecze medalowe, osiągnęliśmy awans do II Ligi Siatkówki Kobiet i wciąż idziemy po więcej! 

Dziękujemy wszystkim, którzy w ciągu tych 15-stu lat dołożyli swoją cegiełkę do tego, byśmy mogli znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj. Dziękujemy założycielom klubu, sponsorom, kibicom i sympatykom, partnerom, trenerom, zawodniczkom oraz zarządowi. Dzisiejszy sukces klubu to także Wasz sukces. 

Jak inaczej moglibyśmy świętować 15-lecie założenia klubu MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, jak nie grą w siatkówkę! 

Zapraszamy na jubileuszowy turniej pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha dra Romana Szełemeja, który odbędzie się 3 – 4 września 2022 w Aqua-Zdrój Wałbrzych. Wstęp wolny.

W ramach turnieju rozegramy mecze w trzech kategoriach wiekowych. Do rozgrywek przystąpi 13 zespołów z dziewięciu klubów:

  • MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
  • TJ Slavia Hradec Kralove
  • AZS AWF Deputo Wrocław 
  • ECO UNI Opole
  • MKS MOS Wieliczka
  • MKS IgnerHome Volley Świdnica
  • UKS Piątka Turek
  • UKS Jedynka Kluczbork
  • UKS Gminy Miękinia

Zapraszamy!

Harmonogram rozgrywek:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.