Z Wałbrzycha do Reprezentacji Polski!

Przed wczorajszym derbowym spotkaniem przeciwko MKS Volley Świdnica doszło do ważnego wydarzenia. Oficjalnie podziękowaliśmy i pożegnaliśmy naszą zawodniczkę Nicole Jochym, która otrzymała powołanie do Kadry Polski Seniorek w siatkówce plażowej!

Swoją przygodę z siatkówką rozpoczynała w 2011 roku w strukturach naszego klubu, pod okiem trenera Mieczysława Strameckiego. Pasje do siatkówki plażowej rozwijała w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale. Po ukończeniu liceum wróciła do Wałbrzycha i ponownie reprezentowała nasz klub.

Niki przez ostanie lata byłaś bardzo ważnym punktem naszego zespołu. Twoje zaangażowanie, wola walki i sportową motywacja to poziom TOP. Dziękujemy za cały wkład w rozwój naszego klubu i siatkówki kobiet w Wałbrzychu. Zasłużyłaś na to swoją ciężką i sumienną pracą. Gratulacje i powodzenia!