2 punkty w Katowicach!

Stare siatkarskie prawidło mówi, że kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 3:2. Z Katowic do Wałbrzycha jadą kolejne 2 ligowe punkty.

Nasza #Seniorka po nierównym meczu pokonuje Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:2 (19:25, 12:25, 25:17, 26:24, 15:8). Po dwóch przegranych setach nasze zawodniczki podniosły się z kolan i zdołały odwrócić losy całego spotkania.

Spodziewaliśmy się, że wyjazdowy mecz z Sokołem Katowice nie będzie należał do łatwych. Katowiczanki nie grały jednak nic nadzwyczajnego, z czym nie moglibyśmy sobie poradzić. Prawda jest jednak taka, że kompletnie nie było nas podczas dwóch pierwszych partii spotkania, nie funkcjonowaliśmy poprawnie w żadnym z elementów. Na szczęście obudziliśmy się w trzeciej partii i obróciliśmy wynik na naszą korzyść. Szkoda straconego punktu, ale w tym momencie trzeba o tym zapomnieć. Przed nami kolejne spotkania. Już za tydzień, czeka nas mecz na szczycie. Do Hali Wałbrzyskich Mistrzów przyjdą niepokonane do tej pory rezerwy Energa MKS Kalisz –  mówił Kacper Jesiołowski

Niestety, ale w 4 secie nasza środkowa Karolina Olczyk doznała poważnej kontuzji kolana.

Karolina ma się dobrze. Czekamy na wizytę u specjalisty. Pierwsza diagnoza to skręcenie stawu kolanowego. Jesteśmy pełni nadziei, że uda jej się szybko do nas wrócić – dodaje trener.