ZARZĄD

Krystyna Nawrocka

Prezes Zarządu


Swoją przygodę z klubem rozpoczęła jako zawodniczka w czasach, gdy powstał dwusekcyjny klub. Największym wówczas sukcesem był awans do II Ligi Kobiet. Posiada wykształcenie medyczne, a także w zakresie administracji publicznej. Od lat zawodowo związana z Wodociągami Wałbrzych. Kocha to, co ją otacza. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę, zaraz potem jest siatkówka, ukochane jamniki długowłose i podróże po dalekim świecie, które pozwalają jej na odkrywanie piękna.

+48 664 944 737
k.nawrocka@chelmiec.walbrzych.pl

Mariusz Gawlik

Sekretarz Zarządu


Od młodości związany ze sportem, najpierw jako sportowiec, później działacz i zarządca obiektów sportowych oraz organizator wielu wydarzeń sportowych w Wałbrzychu. Jeden z inicjatorów i założycieli MKS Chełmiec Wałbrzych w 2007 roku. Członek Zarządu Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz podyplomowo WSZiP w Wałbrzychu oraz Politechniki Wrocławskiej.

+48 609 480 038
m.gawlik@chelmiec.walbrzych.pl

Joanna Soja

Członek Zarządu


Miłość do siatkówki wyniosła z czasów szkolnych, gdy grała w reprezentacji swojej szkoły, a jednocześnie była zawodniczką żeńskiej sekcji ówczesnego KS Chełmiec Wałbrzych. Z wykształcenia bibliotekoznawca oraz nauczyciel języka francuskiego. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Organizacja i zarządzanie – Menedżer w oświacie.

+48 662 051 865
j.soja@chelmiec.walbrzych.pl