RADKÓW NAJLEPSZY

Podobnie jak przed rokiem, najlepszą ekipą w kategorii “trójek” okazał się UKS Wieża Radków. Drugie miejsce, po świetnej grze, zajęły zawodniczki MKS MOS Wrocław. Miejsca 3 i 4 to odpowiednio MKS Polonia Świdnica i MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych. Nasze siatkarki tylko bezpośrednim meczem musiały uznać wyższość koleżanek zza miedzy. Mimo wszystko, miejsce tuż za podium w gronie dolnośląskich drużyn to bardzo dobry wynik o którym jeszcze kilka lat temu mogliśmy pomarzyć.

Rozgrywki mini siatkówki w Wałbrzychu mają już swoją tradycję – nie byłaby ona utrzymywana, z bardzo dobrym skutkiem sportowym i organizacyjnym, gdyby nie wsparcie sponsorów i partnerów. Dziękujemy Gminie Wałbrzych, Wałbrzyskim Wodociągom, WZK  Victoria S.A.; Grupie DZT ze Świebodzic, Spółce AQUA-ZDRÓJ. Nie bylibyśmy w stanie zorganizować tego tak sprawnie, gdyby również nie zaangażowanie Zarządu Klubu oraz zawodniczkom naszych grup młodzieżowych, które prowadziły arbitraż.

Klasyfikacja turnieju:
1. Wieża Radków
2. MOS Wrocław
3. Polonia Świdnica
4. Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
5. Olimpia Jawor
6. Dwójka Milicz
7. UKS Lubań
8. Koral Wrocław (DNP)

Do rozgrywek ogólnopolskich awans zdobyły pierwsze dwie drużyny. Zespół Chełmca reprezentowały Anna Będzińska, Inga Witek, Nadia Łuszyńska oraz Maja Borowiec. Trenerem grupy jest Grzegorz Będziński.