3-krotnie lepszy Wrocław

Początek listopada okazał się gorzki dla naszych Juniorek.

Po udanym rozpoczęciu rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Juniorek – dwóch wygranych spotkaniach, podopieczne trenera Kacpra Jesiołowskiego zanotowały serię porażek z wrocławskimi zespołami:

07.11 – #VolleyWrocław I – MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:1 (25:23, 25:8, 23:25, 25:11)

11.11 – MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – #VolleyWrocław II 1:3 (17:25, 15:25, 25:21, 10:25)

14.11 – MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – AZS AWF Wrocław I 0:3 (23:25, 11:25, 17:25)

Dzisiejszy mecz to niestety kolejna przegrana na naszym koncie. Mimo, że od początku nie byliśmy faworytami tego spotkania to pierwszy set pokazał, że jesteśmy w stanie grać jak równy z równym. Sprawa skomplikowała się niestety w kolejnych setach. Pomimo zostawienia serca na boisku nie udało nam się postawić dziewczynom z Wrocławia. Jednak nie poddajemy się, pracujemy dalej i walczymy z całych sił. –powiedziała po meczu z AZS AWF Wrocław Julia Urbanowicz, kapitan naszej drużyny Juniorek.

Obecnie nasza Juniorka zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli. Przed nimi spotkanie z MKS IgnerHome Volley Świdnica, które odbędzie się 25.11.2021 o godzinie 19:00 w Świdnicy.